Siatka do ochrony przed ptactwem

Nasza siatka stosowana jest głównie do ochrony waszych drzew owocowych i ogródków warzywnych przed zniszczeniami spowodowanymi przez ptactwo. Ten rodzaj splotu tkaniny jest wystarczający, aby zatrzymać ptaki z dala, a jednocześnie zachować odpowiednią cyrkulację powietrza. Siatka może być z łatwością stosowana do ochrony krzewów owocowych, drzew, itp.

Siatka wykonana jest z najwyższej jakości taśmy HDPE dzięki czemu może być stosowana przez parę sezonów.

Siatkę można zamówić w pakietach startowych bądź na rolce w różnych rozmiarach.

Siatka do ochrony przed ptactwem jest dostępna w trzech różnych wzorach z dodatkowymi cechami wyróżniającymi po to, aby móc dobrać odpowiednią siatkę dla odpowiedniego zastosowania:

STANDARDOWA

Bardzo drobny splot z taśmy PE ( ok. 10×10 mm) produkowany w jasnym zielonym odcieniu. Głównie stosowana do upraw sałat, młodych upraw i do krzaków owocowych.

SPECJALNA

Szeroki splot z taśmy PE ( ok. 17×17 mm) specjalnie zaprojektowany do użytku przy ciężkich produktach i używany przez profesjonalistów. Siatka produkowana także w ciemnym zielonym kolorze  i odporna na promienie UV.

PEŁNA

Szeroki splot z taśmy PE ( ok. 25×25 mm) produkowany w ciemnym zielonym odcieniu. Jest siatką mocniejszą i głównie używaną do ochrony drzew.

Galeria produktów